Pensjonat ODNOVA

ATRAKCJE

ATRAKCJE
w OKOLICY

Master-Ski
Tylicz

Centrum oferuje łącznie 7 km tras zjazdowych, w tym dwie najdłuższe nartostrady w Tyliczu.Oferujemy 10% zniżki na karnety punktowe.

Odległość od Pensjonatu – 1,1 km

Tylicz
SKI

Ośnieżone stoki, piękne krajobrazy i urozmaicone 6 km tras.
Już teraz wszystko to czeka na Ciebie i Twoich bliskich w Stacji Narciarskiej TYLICZ.ski

Odległość od Pensjonatu – 1,5 km

Słotwiny
Arena

Ośrodek narciarski i rowerowy położony w Słotwinach, dzielnicy Krynicy-Zdroju, w Beskidzie Sądeckim na południowo-wschodnim zboczu Drabiakówki

Odległość od Pensjonatu – 9 km

Resort
Henryk

Ośrodek Narciarski Henryk-Ski znajduje się na zboczu Góry Krzyżowej (812 m.).W jego skład wchodzą dwie 4-osobowe koleje krzesełkowe oraz wyciąg taśmowy.

Odległość od Pensjonatu – 7 km

Wieża
widokowa

Jest to pierwsza w Polsce wieża widokowa w koronach drzew o unikalnej konstrukcji drewnianej, oferująca blisko 2 kilometrowy spacer.

Odległość od Pensjonatu – 9,5 km

Szlaki
turystyczne

Malowniczy krajobraz, bliskość natury, śpiew ptaków, szum drzew oraz zapierający dech w piersiach widok – właśnie to oferują niesamowite szlaki turystyczne Tylicza i okolicy.

Odległość od Pensjonatu – 600 m

Kolej
Golndolowa

Kolej gondolowa na Jaworzynę Krynicką ma długość 2 211 m. Biegnie z Czarnego Potoku na szczyt Jaworzyny Krynickiej (1114 m.n.p.m.)

Odległość od Pensjonatu – 11 km

Pijalnia
główna

Pijalnia Główna w Krynicy-Zdrój to miejsce słynące nie tylko z leczniczych wód mineralnych, lecz także z licznych koncertów, konferencji, bankietów.

Odległość od Pensjonatu – 5 km

Całoroczna
Sankostrada

Sankostrada Krynica to jeden z najdłuższych torów w Polsce. Długość trasy wynosi około 1 km z czego odcinek zjazdowy ma długość niemal 800 metrów. 

Odległość od Pensjonatu – 8 km

Góra
Parkowa

Góra Parkowa (742 m) – szczyt w Paśmie Jaworzyny w Beskidzie Sądeckim. Jest jednym z głównych terenów rekreacyjnych, spacerowych i sportowych miasta.

Odległość od Pensjonatu – 4,6 km

Trasy
Rowerowe

W okolicy znajduje się wiele malowniczych tras rowerowych, które umożliwiają odkrywanie piękna przyrody i cieszenie się aktywnością na świeżym powietrzu.

Odległość od Pensjonatu – 800 m

Muzeum
zabawek

Muzeum Zabawek w Krynicy-Zdroju. To Poznaj historię z innej perspektywy i przenieś się do miniaturowego świata, z którego nie będziesz chciał wyjść.

Odległość od Pensjonatu – 5 km

OGRODY
SENSORYCZNE

Ogrody Zmysłów, inaczej zwane Ogrodami Sensorycznymi, to park przystosowany nie tylko do odpoczynku, ale również do celów terapeutycznych i edukacyjnych

Odległość od Pensjonatu – 14 km

SZLAK CERKWI
ŁEMKOWSKICH

Szlak Cerkwi Łemkowskich wchodzi w skład większego szlaku Architektury Drewnianej. To szlak kulturowy pokazujący drewniane i murowane cerkwie Łemków.

Odległość od Pensjonatu – 400 m

SPŁYWY
POPRADEM

Głównym atutem spływów z Muszyny jest piękna przyroda Doliny Popradu, którą można podziwiać płynąc zarówno pontonem jak i kajakiem.

Odległość od Pensjonatu – 15 km