Pensjonat ODNOVA

OBIEKT

Pensjonat

ODNOVA

Nasz Pensjonat,  oferuje wiele różnorodnych atrakcji, które mogą zapewnić rozrywkę i relaks dla gości w różnym wieku.

       Jedną z głównych atrakcji jest wiata na ognisko. To idealne miejsce, aby spędzić wieczór z rodziną i przyjaciółmi, delektując się smaczną karkówką i/lub słuchając gry świerszczy 

Dziecięca

Przygoda

Pensjonat posiada również plac zabaw dla dzieci o nazwie “Małpi Gaj”. Ten kolorowy i bezpieczny plac zabaw zapewnia wiele możliwości do zabawy i aktywności dla najmłodszych gości. Dzieci mogą cieszyć się zjeżdżalniami, drabinkami, huśtawkami, które rozbudzają ich wyobraźnię i aktywność fizyczną.

Dla miłośników sportu i rekreacji pensjonat oferuje boisko do piłki. Można tutaj zorganizować emocjonujący mecz piłki nożnej z rodziną lub innymi gośćmi pensjonatu. To doskonałe miejsce do rywalizacji i spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Beztroska

Zabawa

Jeśli pogoda nam nie sprzyja to można ciekawie spędzić czas wewnątrz budynku. Pensjonat posiada świetlicę w której znajdują się : bilard, piłkarzyki i stół do ping-ponga.

Dla najmłodszych gości mamy także kącik z zabawkami. To przyjazne miejsce, w którym dzieci mogą bawić się, korzystać z klocków, puzzli, pluszaków i innych zabawek. Kącik z zabawkami zapewnia dzieciom możliwość pasjonującej zabawy a rodzicom czas na poczytanie zaległej powieści.

Zniżki dla dzieci

  • Dzieci do lat 2 spiące z rodzicami – pobyt GRATIS
  • Dzieci od 2 do 10 lat – zniżka 50% na wyżywienie

Ceny noclegów w Pensjonacie uzależnione są od długości trwania pobytu oraz sezonu (niski czy wysoki)

Przy pobytach grupowych ceny i szczegóły ustalamy indywidualnie .